2 590 Lekë


Përshkrimi

Blender dore i markes DSP modeli KM1001

Me fuqi 170W per nje miksim te mire te produkteve tuaja

Me prerese mjaft cilesore çelik dhe inoks i dyfishte

Me nje nivel...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 22079

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Blender dore i markes DSP modeli KM1001

Me fuqi 170W per nje miksim te mire te produkteve tuaja

Me prerese mjaft cilesore çelik dhe inoks i dyfishte

Me nje nivel shpejtesie dhe tension 220V - 50Hz

Per miksime me vlera ushqyese qe nuk duhet te mungojne ne tryezen tuaj

Salsa te shijshme dhe te kombinuara mire me ushqimet e tjera

Specifikat

Marka DSP
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 170W
Materiali Çelik/Inoks
Nivelet e shpejtesise 1

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 690 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (5)
1 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al