2 890 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1 100 Lekë


Përshkrimi

Blender Dore e markes DSP modeli KM1020

Fuqia 800W me pjesen e siperme mbajtese plastike

Pjesa prerese 4D sterero çelik Stainless Steel i nje cilesie shume te mire

Pret...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 22121

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Blender Dore e markes DSP modeli KM1020

Fuqia 800W me pjesen e siperme mbajtese plastike

Pjesa prerese 4D sterero çelik Stainless Steel i nje cilesie shume te mire

Pret frutat pa i demtuar dhe ne nje kohe shume te shpejte

Buton ndezje dhe fikje. Buton turnine per maksimumin e shpejtesise

Nese doni perzierje te thjeshta duhet te perdorni 1 shpejtesi ndersa turbo per shperberjen e plote te produktit

Specifikat

Marka DSP
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 800W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 690 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (5)
1 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al