2 590 Lekë


Përshkrimi

  • Blender dore EKM002E Esperanza.
  • 2 shpejtesi per prerjet. 
  • Fuqia...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32565

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Blender dore EKM002E Esperanza

Ideal per salcat dhe pergatitjen e superave te ndryshme

Me thika celiku prerese si dhe me 2 shpejtesi per te realizuar prerjet e deshiruara 

Material plastik nderthurur me pjese gome ne ngjyre gri 

Fuqia eshte 300 W , tensioni 220-240V, frekuenca 50/60Hz

Gjatesia e kabullit eshte 1.3 meter

Kujdes: Gota nuk perfshihet ne paketim eshte vetem per efekt fotoje  

Specifikat

MarkaEsperanza
Garancia1 vit
Bestseller1

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

super

Byon

Me erdhi shume shpejt ne shpi