1 590 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Blender dore EKM002E Esperanza.
  • 2 shpejtesi per prerjet. 
  • Fuqia eshte 300 W, tensioni 220-240V, frekuenca 50/60Hz.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 32565

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

18 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
4 190 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (6)
3 ne stok
890 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (18)
3 ne stok

Përshkrimi

Blender dore EKM002E Esperanza.

Ideal per salcat dhe pergatitjen e superave te ndryshme.

Me thika celiku prerese si dhe me 2 shpejtesi per te realizuar prerjet e deshiruara. 

Material plastik nderthurur me pjese gome ne ngjyre gri. 

Fuqia eshte 300 W, tensioni 220-240V, frekuenca 50/60Hz.

Gjatesia e kabullit eshte 1.3 meter.

Kujdes: Gota nuk perfshihet ne paketim eshte vetem per efekt fotoje. 

Specifikat

Marka Esperanza
Garancia 1 vit
Bestseller 1

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 690 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (5)
1 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

super

Byon

Me erdhi shume shpejt ne shpi

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al