3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Blender dore Esperanza EKM003E
  • Fuqia eshte 450 W dhe tensioni eshte 220-240 V
  • Kapaciteti eshte 750 dhe 500 ml
  • 1 vit garanci 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 35440

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Blender dore Esperanza EKM003E

Blender i perkryer per pergatitjen e supave, ushqimeve te foshnjave, salcat ,koktejlet etj 

Gjithashtu nxjerr lengun edhe nga bulbi i frutave e perimeve si dhe nga farat apo kokrrat e tyre

Ju ndihmon te rifitoni vitalitetin dhe energjine 

Nxjerr te gjitha lendet ushqyese 

Tensioni eshte 220-240 V, fuqia eshte 450 W dhe frekuenca 50/60 Hz

Motorr i qete dhe ka dy nivele shpejtesie si dhe ka doreze ergonomike 

Gota e madhe eshte ne sasi 750 ml dhe e vogla 500 ml 

Vjen me te gjithe aksesoret qe jane te lancuar ne foto 

Specifikat

Marka Esperanza
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 450 W
Kapaciteti (ne Litra) 750ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (5)
1 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al