4 490 Lekë


Përshkrimi

Blender 3 in 1 Fuego NR-875

Fuego sjell blenderin me prerese celiku bashke me aksesore shtese qe do ju ndihmojne ne kuzhinen tuaj per gatime me te shijshme.

Aksesoret e perfshire jane: Enë për përzierje, përzirëse dhe grirëse 

Model NR-875 me 800W fuqi,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 17054

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Blender 3 in 1 Fuego NR-875

Fuego sjell blenderin me prerese celiku bashke me aksesore shtese qe do ju ndihmojne ne kuzhinen tuaj per gatime me te shijshme.

Aksesoret e perfshire jane: Enë për përzierje, përzirëse dhe grirëse 

Model NR-875 me 800W fuqi, ngjyre e zeze dhe inoks

Materiali i boshtit eshte prej inoksi.

Blenderi ka 12 nivele shpejtesie qe ju lejon te kontrolloni ate qe po gatuani ne cdo kohe.

Specifikat

MarkaFuego
Garancia1 vit
Fuqia ne Watt800 W
MaterialiInoksi dhe celiku

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.