8 490 Lekë


Përshkrimi

  • Mini blender i markes Philips modeli HR2875/00
  • Thika çeliku shume cilesore
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25528

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 690 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Mini blender i markes Philips modeli HR2875/00

Me kapacitet 0.6 liter, ne paketim do te keni edhe dy shishe shoqeruese te cilat mund ti merrni edhe me vete ku do qe te shkoni

Thika çeliku shume cilesore qe e copetojne shume mire produktin

Ju mund te pegatisni smoothie dhe salsa te ndryshme per gatimet tuaja

Me sistem mbyllje per siguri gjate procesit te punes

Fuqia 350W

Blenderi ka ngjyre te kuqe dhe permasa  28cm x 24cm x 24cm.

Blend & Go

Falë shishes On-the-Go ju mund të merrni pijet tuaja kudo që të dëshironi.

Tehe që zhvendosen

Për pastrim më të lehtë dhe më efektiv tehet mund të hiqen nga ena e përzierjes.

Enë rezistente

Jo më ciflosje të enës falë përforcimit të materialit të saj.

Kabllo që mblidhet

Me mbajtësen e kabllos së blenderit, ju mund ta ruani kabllon lehtësisht, duke mbajtur kuzhinën të pastër dhe të rregullt.

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 350 W
Kapaciteti (ne Litra) 2 x 06 L

Produktet që keni parë