3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Blender Philips per supe pure
  • Thika me aksion te dyfishte
  • Buton me nje shpejtesi veprimi
  • Realizoni supe dhe smoothi sipas shijeve tuaja
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 2504

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 290 Lekë
I disponueshëm
6 690 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Blender Philips HR1600

Ky Blender do t'ju ndihmoje te fruloni perimet per super pure

Nuk krijon pika teksa e perdorni, thika me aksion te dyfishte

Per performance maksimale , ka nje doreze ergonomike 

Fuqi 550 W

1 shpejtesi veprimi

Thika prej celiku qe nuk ndryshket

Presin horizontalisht dhe vertikalisht

Kapaciteti i enes 500 ml

Shume e lehte per t'u pastruar. 

Performancë optimale e përzierjes

Philips ProMix është një teknologji unike dhe e avancuar që përdor një formë të veçantë trekëndore për të krijuar lëvizje optimale të përbërësve dhe performancë maksimale për përzierje më të shpejtë dhe më të qëndrueshme.

Pastrim i lehtë

Me shtypjen e dy butonave është e lehtë të hiqni kokën e blenderit për pastrim të lehtë.

Përdorim i lehtë

Ka vetëm një buton për përdorim të lehtë.

Përshatje në dorën tuaj

Blenderi ka një dizajn të hollë që përshatët në mënyrë perfekte në duart tuaja.

Specifikat

Marka Philips
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 500 W
Kapaciteti (ne Litra) 500 ml
Nivele shpejtesie 1 Nivele shpejtesie

Produktet që keni parë