8 990 Lekë


Përshkrimi

  • Blender Philips HR1625/00 Daily Collection
  • Aksesoret lahen lehtesisht
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 7259

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 590 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 290 Lekë
I disponueshëm
6 690 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Blender Philips HR1625/00 Daily Collection

Perzien, grin dhe pret ne pak sekonda.

Kapaciteti i gotes 0.5 l.

Aksesoret mund te lahen lehtesisht edhe ne lavastovilje.

2 Shpejtesi Turbo per rezultate te menjehershme.

Aksesore prej celiku rezistent qe nuk ndryshken.

Fuqia 650W.

Ena 0.5l

Ena prej xhami 0.5l ju mundëson të masni përbërësit për recetën tuaj dhe të përgatisni shpejt supë, pure të ndryshme ose smoothie.

Pastrim i lehtë

Me shtypjen e dy butonave të blenderit Philips është e lehtë të hiqni kokën e blenderit nga pajisja për pastrim të lehtë.

Motor i fuqishëm

Me motorin efuqishëm 650 W mund të përzieni pothuajse çdo përbërës.

Ju mbron nga spërkatja

Forma speciale e valëzuar në pjesën e poshtme të blenderit ju lejon të shmangni spërkatjen dhe derdhjen gjatë përzierjes.

Aksesori shtesë për copëtim

Me aksesorin kompakt të blenderit Philips, ju mund të copëtoni lehtësisht erëza, arra, djathë, çokollatë dhe qepë.

Performancë optimale

Philips ProMix është një teknologji unike dhe e avancuar që përdor një formë të veçantë trekëndore për të krijuar rrjedhjen optimale të ushqimit dhe performancën maksimale për përzierje më të shpejtë dhe të qëndrueshme.

Funksioni Turbo

Me funksionin turbo të blenderit Philips, ju mund të përpunoni edhe përbërësit më të fortë.

Shërben edhe si mikser

Aksesori për rrahje shërben për të përgatitur kremra të ndryshëm, majonezë, brumëra dhe shumë më tepër.

Specifikat

Marka Philips
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 600 W
Kapaciteti (ne Litra) 500 ml