14 990 Lekë


Përshkrimi

Russell Hobbs Blender 23180-56 NutriBoost

Nese doni qe te kaloni sa me pak kohe ne kuzhine dhe te pregatisni gjera te shpejta dhe te shendeteshme zgjedhja qe duhet te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 17212

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Russell Hobbs Blender 23180-56 NutriBoost

Nese doni qe te kaloni sa me pak kohe ne kuzhine dhe te pregatisni gjera te shpejta dhe te shendeteshme zgjedhja qe duhet te beni eshte Russell Hobbs Blender 23180-56 NutriBoost.

Blenderi ideal per ata qe duan te kene nje jete te shendeteshme duke u ushqyer shendeteshem.

Me te ju mund te pregatisni supe, lengje pa humbur vitaminat dhe vlerat ushqyese, smoothie. Gjithashtu ne te mund te grini djathin dhe arrat.

Blender multifunksonal dhe i lehte per tu pastuar.

Paketimi permban:

3 gota te medhaja 700 ml

2 gota me te vogla 350 ml

1 kapak me 4 thika

1 kapak me 2 thika

3 kapake fikse per mbylljen e gotave

1 kapak udhetimi me hapje

1 kapak me vrima

2 kapake ne forme unaze per te pire

Specifikat

Marka Russell Hobbs
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 700 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 690 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (5)
1 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al