4 590 Lekë


Përshkrimi

Blender shume funksional.

Me fuqi 200 Watt dhe kapacitet 700ml.

Material metalik, inoks.

Me dy nivele shpejtesie ju therrmoni kuba akulli apo merrni perberje mjaft te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 20986

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Blender shume funksional.

Me fuqi 200 Watt dhe kapacitet 700ml.

Material metalik, inoks.

Me dy nivele shpejtesie ju therrmoni kuba akulli apo merrni perberje mjaft te shijshme dhe plot vitamina

Vjen ne 2 ngjyra blenderi i dores dhe gota shoqeruese se bashku me rrahesen dhe griresen me goten e vogel me kapacitet 500ml.

Specifikat

Marka DSP
Garancia 6 muaj
Fuqia ne Watt 200W
Kapaciteti (ne Litra) 700 ml
Nivelet e shpejtesise 2

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 690 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (5)
1 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al