2 490 Lekë


Përshkrimi

Mini blender Sinbo SHB 3150.

Me dy gota 600ml dhe 300 ml.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33484

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 590 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
3 090 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
150 Lekë
Shitur (30)
1 ne stok
Cmimi me i mire i garantuar
2 890 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm

Përshkrimi

Blender i markes Sinbo modeli SHB 3150.

Kapaciteti i enes eshte 600 ml, ne paketim do te keni edhe goten shoqeruese te cilat mund ti merrni edhe me vete ku do qe te shkoni me kapacitet 300 ml.

Thikat e blenderit te cilat jane 4, perbehen nga material çeliku te cilat copetojne shume mire produktin.

Mini blenderi shoqerohet nga dy gota me mbyllje hermetike, te cilat mund ti merrni edhe me vete.

Fuqia 300 W per performance te mire dhe te shpejte.

Rekomandim: Perdoreni blendin ne fillim me uje dhe me pas nisni ta perdorni per copetimin e frutave.  

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

shume lire dhe mrie flm aladini