9 990 Lekë


Përshkrimi

Blender e markes Tefal modeli HB833138

Blenderi i dores shoqerohet me nje gote me kapacitet mbajtes 800ml

Nje ene grirese me kapacitet 500ml dhe rrahesin prej tele

Me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 25932

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Blender e markes Tefal modeli HB833138

Blenderi i dores shoqerohet me nje gote me kapacitet mbajtes 800ml

Nje ene grirese me kapacitet 500ml dhe rrahesin prej tele

Me fuqi 600W, funksion turbo dhe 16 nivele shpejtesie

Dorezë ergonomike me sipërfaqe më të butë. Prerese dyshe celiku shume cilesore 

Përzierësi Tefal bën gjithçka fale teknologjisë ActivFlow për të mos lënë copa të mbetura.

Specifikat

Marka Tefal
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 600 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 690 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (5)
1 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al