2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Mini Blender Esperanca me 2 gota
  • Pergatit smoothie, salca ne pak minuta
  • Kapacitet e gotes 600 ml
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33485

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

129 Lekë
199 Lekë
Kurseni 70 L
Shitur (62)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 290 Lekë
I disponueshëm
6 690 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Mini Blender EKM015R Esperanza

Me kapacitet 600 ml ne paketim do te keni edhe goten shoqeruese te cilat mund ti merrni edhe

me vete ku do qe te shkoni me po te njejtin kapacitet 600 ml.

Thika çeliku cilesore qe nuk ndryshken.

Kapaket prej gome jane hermetik dhe nuk lejojne te derdhet lengjet

Ju mund te pergatisni smoothie dhe salsa te ndryshme per gatimet tuaja.

Pjesen e kapakeve, thika celikut dhe gotat mund te lahen ne lavastovilje.

Fuqia 250W.

Specifikat

Marka Esperanza
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 250 W
Kapaciteti (ne Litra) 600ml

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

me pelqen smutheri