2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Mini Blender Esperanza EKM015B
  • Fuqia eshte 250 W 
  • Kapaciteti eshte 0.6 liter
  • 1 vit garanci 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35407

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

19 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 290 Lekë
I disponueshëm
6 690 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Mini Blender Esperanza EKM015B

Modeli sporty i cili vjen si risi e markes Esperanza 

Ju mund te beni smoothie e shijshme sipas deshires 

Shishet jane projektuar qe mund te meren me vete edhe nese ju jeni ne levizje 

I vogel, efikas dhe padyshim i shpejte e ben si pajisjen me te preferuar te kuzhines 

Fuqia e motorrit eshte 250 W dhe vjen me dy gota te gjata ku secila ka nje kapacitet prej 0.6 l 

Me baze dhe thika celiku ku ju lejon qe te lahen edhe ne makine larese 

Gjatesia e kordonit eshte 1 meter.

Specifikat

Marka Esperanza
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 250 W
Kapaciteti (ne Litra) 0.6 L

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Me pelqeu

Eshte i vogel, thikat i ka te mira, nuk copeton imtesisht fare por prap shume mire per smoothi