6 990 Lekë


Përshkrimi

  • Nutri Blender Esperanza EKM028.
  • Pergatisni smoothi ne pak minuta.
  • Gjithashtu perdoret dhe per supera ose ushqime per femije te vegjel.
  • Ju ndihmon per nje jetese te shendetshme. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35401

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 290 Lekë
I disponueshëm
6 690 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Nutri Blender Esperanza EKM028

Blender i perkryer per pergatitjen e supave, ushqimeve te foshnjave, salcat ,koktejlet etj 

Gjithashtu ncjerr lengun edhe nga bulbi i frutave e perimeve si dhe nga farat apo kokrrat e tyre

Ju ndihmon te rifitoni vitalitetin dhe energjine 

Vjen me baze alumini dhe gote Titan e cila ben te jete dizanj elegant dhe  terheqes 

Eshte i pajisur me nje motorr te forte dhe te qendrueshem 

Nxjerr te gjitha lendet ushqyese 

Tensioni eshte 220-240 V, fuqia eshte 1000 W dhe frekuenca 50/60 Hz

Koha e ftohjes se pajisjes pas perdorimit eshte 3 minuta

Gota e madhe eshte ne sasi 1000 ml dhe e vogla 450 ml 

Vjen me te gjithe aksesoret qe jane te lancuar ne foto 

Gjatesia e kordonit eshte 125 cm 

Permasat jane 38.5 x 15.8 x 15.8 [cm].

Specifikat

Marka Esperanza
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 1000 W
Kapaciteti (ne Litra) 1000ml
Frekuenca 50/60 Hz

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

e dobishme

Eshte e lehte per t'u pastruar, e vogel dhe nuk me ze hapsire ne kuzhine. e perdor cdo dite dhe jam e kenaqur