4 590 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 2 400 Lekë


Përshkrimi

  • Nutriblender Fuego per smoothie
  • Ideal per ata qe duan te ushqehen shendetshem
  • Nuk humbisni kohe dhe merrni vitaminat e duhura
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21513

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

190 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
190 Lekë
290 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (73)
I disponueshëm

Përshkrimi

Nese doni qe te kaloni sa me pak kohe ne kuzhine dhe te pregatisni gjera te shpejta dhe te shendeteshme zgjedhja qe duhet te beni eshte Fuego modeli WBL-005H.

Blenderi ideal per ata qe duan te kene nje jete te shendetshme duke u ushqyer shendtshem.

Me te ju mund te pregatisni supe, lengje pa humbur vitaminat dhe vlerat ushqyese, smoothie.

Gjithashtu ne te mund te grini djathin dhe arrat.

Blenderi ka ne paketim 3 gota me kapacitet 800 ml dhe 2 me kapacitet 500 ml.

Fuqia 1000W me 6 prerese çeliku. Ngjyre silver me te zeze.

Me fuqinë e motorit prej 1000 W, ju mund të copëtoni lehtë përbërësit tuaj.


Merrni rezultate optimale të përzierjes

Ky blender është ideal për ata që duan të kenë një jetë të shëndetshme. Përgatisni supa dhe lengje pa humbur vitaminat dhe vlerat e tyre ushqyese.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 1000W
Materiali Çelik
Bestseller 1

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 690 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
27 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (5)
1 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
8 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al