6 990 Lekë


Përshkrimi

  • Nutriblender Fuego per smoothie
  • Ideal per ata qe duan te ushqehen shendetshem
  • Nuk humbisni kohe dhe merrni vitaminat e duhura
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21513

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

190 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
2 ne stok
290 Lekë
Shitur (66)
I disponueshëm

Përshkrimi

Nese doni qe te kaloni sa me pak kohe ne kuzhine dhe te pregatisni gjera te shpejta dhe te shendeteshme zgjedhja qe duhet te beni eshte Fuego modeli WBL-005H.

Blenderi ideal per ata qe duan te kene nje jete te shendetshme duke u ushqyer shendtshem.

Me te ju mund te pregatisni supe, lengje pa humbur vitaminat dhe vlerat ushqyese, smoothie.

Gjithashtu ne te mund te grini djathin dhe arrat.

Blenderi ka ne paketim 3 gota me kapacitet 800 ml dhe 2 me kapacitet 500 ml.

Fuqia 1000W me 6 prerese çeliku. Ngjyre silver me te zeze.

Specifikat

MarkaFuego
Garancia1 vit
Fuqia ne Watt1000W
MaterialiÇelik
Bestseller1

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 590 Lekë
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 590 Lekë
2 ne stok
5 890 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
4 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
6 690 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
4 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
7 390 Lekë
Kurseni 1900 L
Shitur (4)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.