6 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 5 000 Lekë


Përshkrimi

  • Ekspres me kapsula, makineri per kafe Iris S27
  • Kafe e shpejte dhe e...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35692

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

570 Lekë
Shitur (90)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm

Përshkrimi

Me madhësinë e tij kompakte dhe dizajnin minimalist, Iris do t’i shtojë hijeshi pushimit tuaj për të pirë një kafe.                

I disponueshëm në katër ngjyra eksluzive, ju do të shijoni një kafe perfekte vetëm me një veprim të thjeshtë.

Pesha: rreth 4kg

Përmasa: 285x120x250 mm

Voltazh: 220-240V, 50/60 Hz, 1250 W

Presion Pompa: Max 15 bar

Depozita e ujit: 1,3 litër

Koshi i kapsulave: N/A.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

19 550 Lekë
Shitur (162)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
1 ne stok
11 990 Lekë
Shitur (14)
3 ne stok
7 190 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (9)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (2)
2 ne stok
33 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (10)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (2)
I disponueshëm
28 990 Lekë
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (45)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (90)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
4 890 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (2)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Ja vlente

Shume praktik dhe ben kafe shume shume t mire :) per mua qe pi 4 kafe ne dit me shpetoi