2 990 Lekë


Përshkrimi

Frulator per Frape Fuego Silver

Zgjidhja ideale per te shijuar nje frape...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 13677

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Frulator per Frape Fuego Silver

Zgjidhja ideale per te shijuar nje frape ndryshe.

Tani mund te kombinoni shijet tuaja si te deshironi fale ketij frulatori.

Mos prisni me shume por shijoni nje kafe, mix frutash apo milshake.

Fuqia 65-100 W.

E pajisur me nje tas te madh te ndare ne mili-litra.

Dy shpejtesi veprimi.

Perdorim i thjeshte dhe praktik.

Ngjyra silver.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 6 muaj
Fuqia ne Watt 100W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

19 550 Lekë
Shitur (162)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
11 990 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
6 690 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (9)
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
11 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (3)
1 ne stok
33 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
1 490 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
28 990 Lekë
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (49)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (99)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 890 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (4)
4 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
4 490 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
22 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al