1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni500 Lekë


Përshkrimi

  • Xhezve Elektrike e markes DSP
  • Pergatisni kafe turke me shije
  • Ju kursen kohe dhe kafja shijon me shume
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 27710

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Xhezve Elektrike e markes DSP modeli KA3027A

Me elektricitet, me elemente çeliku dhe inoksi qe mundesojne nxehjen e shpejte

Drita qe tregojne kur kafja eshte gati.

Fuqia 600W nders akapaciteti mbajtes 300ml

Per te gjithe te apasionuarit pas kafese turke.

Specifikat

Marka DSP
Fuqia ne Watt 600W
Kapaciteti (ne Litra) 300ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
19 550 Lekë
Shitur (162)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (15)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (5)
3 ne stok
33 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
28 990 Lekë
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (50)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (107)
1 ne stok
570 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (45)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (3)
1 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
17 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 3000 L
4 ne stok
22 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al