1 690 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni800 Lekë


Përshkrimi

Xhezve elektrike FUEGO DJT-TK0603

Me elektricitet, me elemente çeliku dhe inoksi qe mundesojne nxehjen e shpejte

Drita qe tregojne kur kafja eshte gati.

Fuqia 800W ndersa...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30301

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (30)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (4)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
33 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
1 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (22)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
22 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (55)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (116)
3 ne stok
570 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (51)
I disponueshëm
570 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Xhezve elektrike FUEGO DJT-TK0603

Me elektricitet, me elemente çeliku dhe inoksi qe mundesojne nxehjen e shpejte

Drita qe tregojne kur kafja eshte gati.

Fuqia 800W ndersa kapaciteti mbajtes 300ml

Per te gjithe te apasionuarit pas kafese turke

Specifikat

Garancia 1 vit

Produktet që keni parë