4 990 Lekë


Përshkrimi

Thekese buke e markes Braun

Me 2 xhepa per thekjen e bukes te njetrajtshme ne te dy anet

Materiali i brendshem i trupit te thekeses çelik Stainless Steel

Me fuqi 220...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25256

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 890 Lekë
Shitur (45)
1 ne stok
5 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
6 900 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
2 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 090 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 490 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (138)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok

Përshkrimi

Thekese buke e markes Braun

Me 2 xhepa per thekjen e bukes te njetrajtshme ne te dy anet

Materiali i brendshem i trupit te thekeses çelik Stainless Steel

Me fuqi 220 W

Gradim sipas deshires dhe kontroll elektronik 

Butoni Stop, per ta ndaluar kur te deshironi

Per mengjese te shpejta dhe shume te shijshme. 

Specifikat

Marka Braun
Mini Kategoria Thekese

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

shuem praktik dhe i mire

shuem praktik dhe i mire