7 990 Lekë


Përshkrimi

Ibrik i markes Beko modeli WKD6246W

Me kapacitet mbajtes 1.6 liter dhe fuqi 2400W

Temperaturat e zjerjes 40 ° C, 60 ° C, 80 ° C dhe 100 ° C

Per caj te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25541

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 790 Lekë
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (61)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
2 ne stok
3 690 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Ibrik i markes Beko modeli WKD6246W

Me kapacitet mbajtes 1.6 liter dhe fuqi 2400W

Temperaturat e zjerjes 40 ° C, 60 ° C, 80 ° C dhe 100 ° C

Per caj te ngrohte ne pak minuta, mund te perdoret nga e gjithe familja

Kaldaja është e pajisur me butonin e shkyçjes automatike kur arrin pikën e vlimit 

Specifikat

Marka Beko
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 2400W
Kapaciteti (ne Litra) 1.6Liter

Produktet që keni parë