2 390 Lekë


Përshkrimi

Ibrik i markes DSP modeli KK1110.

Ngohës uji praktik dhe shumë fuksional.

Me kapacitet mbajtes 1.7 liter, me një konsum mjaft të ulët të energjisë elektrike dhe pa kordon.

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 22566

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 790 Lekë
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (61)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
2 ne stok
3 690 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Ibrik i markes DSP modeli KK1110.

Ngohës uji praktik dhe shumë fuksional.

Me kapacitet mbajtes 1.7 liter, me një konsum mjaft të ulët të energjisë elektrike dhe pa kordon.

Fiket automatikisht kur e ka kryer procesin .

Mbyllje e kapakut me ane te sigureses.

Ngroh ujin në temperatura mjaft të larta për një kohë mjaft të shkurter.

Me ngjyre te bardhe me bojqielli, 360 ° rrotullim, fuqia 1850 - 2200W.

Specifikat

Marka DSP
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë