1 990 Lekë


Përshkrimi

Ibrik uji i markes Fuego modeli SB-W18-S62 

Me ngjyre portokalli dhe kapacitet 1,8 litra

Materiali inoks/plastike me mbyllje automatike

Me veshje te dyfishte.

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19946

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 790 Lekë
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (61)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
2 ne stok
3 690 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Ibrik uji i markes Fuego modeli SB-W18-S62 

Me ngjyre portokalli dhe kapacitet 1,8 litra

Materiali inoks/plastike me mbyllje automatike

Me veshje te dyfishte.

Fuqia 2200W dhe buton on/off

Baza e rrotullueshme 360º 

Nje pajisje e nevojshme ne kuzhinen tuaj

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2200 W
Materiali Inoks/Plastik

Produktet që keni parë