2 990 Lekë


Përshkrimi

Ibrik Fuego T-601

Ngohës uji praktik dhe shumë fuksional.

Me një konsum mjaft të ulët të energjisë elektrike

Ka një rendiment mjaft të...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15871

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 790 Lekë
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (61)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
2 ne stok
3 690 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Ibrik Fuego T-601

Ngohës uji praktik dhe shumë fuksional.

Me një konsum mjaft të ulët të energjisë elektrike

Ka një rendiment mjaft të lartë

Ngroh ujin në temperatura mjaft të larta për një kohë mjaft të shkurter

Tipi : Ibrik elektrik

Fuqia : 1850-2200 W

Tensioni : 220-240V

Ngjyra : Gri / zezë

Kapaciteti : 1.7 lt

Materiali : Xham / plastik

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë