1 790 Lekë


Përshkrimi

Ibrik Fuego T-807

Fuqia: 1850 - 2200W 

Material - plastik i bardhe

Kapaciteti 1.7 litra

Garancia: 1 vit

Mbyllje automatike

Celes On/off per ndezje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 14210

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 790 Lekë
1 ne stok
5 390 Lekë
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (61)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
2 ne stok
3 690 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Ibrik Fuego T-807

Fuqia: 1850 - 2200W 

Material - plastik i bardhe

Kapaciteti 1.7 litra

Garancia: 1 vit

Mbyllje automatike

Celes On/off per ndezje dhe fikje

Tregues te nivelit te ujit 

Rrotullim 360º bazë

Produkt origjinal Fuego.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2200 W

Produktet që keni parë