5 390 Lekë


Përshkrimi

Ibrik i markes Philips modeli HD9305/21

Ngrohes uji praktik dhe shume fuksional

Me nje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25559

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 790 Lekë
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (61)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
2 ne stok
3 690 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Ibrik i markes Philips modeli HD9305/21

Ngrohes uji praktik dhe shume fuksional

Me nje konsum mjaft te ulet te energjise elektrike

Me kapacitet 1.5 litra

Ngroh ujin ne temperatura mjaft te larta per nje kohe te shkurter

Trupi çelik dhe inoks. Fikja dhe ndezja automatike me drite treguese

Me buton dhe dite LED per fikje dhe ndezje

Ka rrotullim 360 °, fuqia 2200W

Ene eshte e shkallezuar per te treguar sasine e ujit

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 2200 W
Kapaciteti (ne Litra) 1.5 L

Produktet që keni parë