5 790 Lekë


Përshkrimi

Ibrik Tefal KO330130

Zien ujin...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 5875

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (61)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
2 ne stok
3 690 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Ibrik Tefal KO330130

Zien ujin ne pak sekonda.

Tregues i niveli te ujit nga jashte.

Kapacitet 1.7 litra

Ibriku ka një kapacitet prej 1.7 l dhe ju mund ta kontrolloni lehtësisht nivelin e ujit në dy pjesët e tejdushkme të enës.

Akses i lehtë

Kapaku hapet shumë lehtë duke shtypur butonin në pjesën e sipërme.

Bazë rrotulluese

Baza e ibrikut mund të kryejë një rrotullim 360° dhe nuk nxehet në pjesën e jashtme.

Butoni On/Off

Butoni On/Off ka gjithashtu një dritë treguese për kontroll më të qartë.

Pastrim i lehtë

Ibriku është i pajisur me një filtër kundër smërçit i cili mund të hiqet për t'u pastruar.

 

Specifikat

Garancia 1 vit

Produktet që keni parë