16 990 Lekë


Përshkrimi

Kombinat i markes Ariete modeli 1594

Nje mikser multifunksionale fantastik me tas material stainles steel

Tasi mbajtes ka nje kapacitet prej 4 litrash

Miksesi ka 6 nivele...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24611

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

28 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
Shitur (41)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
35 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
12 590 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kombinat i markes Ariete modeli 1594

Nje mikser multifunksionale fantastik me tas material stainles steel

Tasi mbajtes ka nje kapacitet prej 4 litrash

Miksesi ka 6 nivele shpejtesie dhe tre koka qe kryejne funksione te ndryshme

Nje per perzierje te forta brumera dhe trazime te produkteve qe duan force, nje per kremera rreshqitese dhe tjetra per perzierje normale

Nuk lejon shperndarjen e brumit ose cdo gjeje tjeter jashte mikserit

Me motorr te mbyllur prej 1000W

Permasat :375x220x330mm

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 1000 W
Materiali Stainless steel

Produktet që keni parë