12 990 Lekë


Përshkrimi

Kombinat i markes DSP modeli KJ3024

9 funksione ne nje paisje te vetme me fuqi 1400W

Per smoothie, mishin fruta te thata dhe shume procese te tjera

Kapaciteti mbajtes i...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25081

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kombinat i markes DSP modeli KJ3024

9 funksione ne nje paisje te vetme me fuqi 1400W

Per smoothie, mishin fruta te thata dhe shume procese te tjera

Kapaciteti mbajtes i gotes 1.5 liter, grireses 1.2 liter ndersa i gotes per frutat e thata 500ml

Nje aksesor shume i nevojshem per kuzhinen tuaj

E ben gatimin me te thjeshte dhe me te shpejte

Specifikat

Marka DSP

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (10)
Nuk ka me gjendje
14 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
6 690 Lekë
8 590 Lekë
Kurseni 1900 L
Shitur (4)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 16000 L
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al