39 990 Lekë


Përshkrimi

Mikser e markes DPS 3 ne 1 modeli KM3032

Me ene me kapacitet 10 litra

3 ne 1 me tre koka te ndryshme levizeze sipas gatimit

1 koke per brumra te forte, nje rrahese dhe nje per kremera

Fuqi 1500W dhe voltazh 220-240V

Me 6 nivele shpejtesie turbo per...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 24325

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mikser e markes DPS 3 ne 1 modeli KM3032

Me ene me kapacitet 10 litra

3 ne 1 me tre koka te ndryshme levizeze sipas gatimit

1 koke per brumra te forte, nje rrahese dhe nje per kremera

Fuqi 1500W dhe voltazh 220-240V

Me 6 nivele shpejtesie turbo per rezultatet e deshiruara

Materiali eshte alumin

Me pjesen mbuluese per enen ne menyre qe te mos sperkase perberesit

Ekran i vogel LCD i cili ju tregon procesin

Specifikat

MarkaDSP
Garancia1 vit
Fuqia ne Watt1500 W
Nivele shpejtesie6 Nivele shpejtesie

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
8 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
1 ne stok
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.