2 490 Lekë


Përshkrimi

Frulator per Frape Fuego White

Zgjidhja ideale per te shijuar nje frape ndryshe.

Lexo përshkrimin e plotë

Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 13678

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Frulator per Frape Fuego White

Zgjidhja ideale per te shijuar nje frape ndryshe.

Tani mund te kombinoni shijet tuaja si te deshironi fale ketij frulatori.

Mos prisni me shume por shijoni nje kafe, mix frutash apo milshake.

Fuqia 65-100 W.

E pajisur me nje tas te madh te ndare ne mili-litra.

Dy shpejtesi veprimi.

Perdorim i thjeshte dhe praktik.

Ngjyra e bardhe.

Specifikat

MarkaFuego
Garancia6 muaj
Fuqia ne WattFuqia 65-100 W
Nivele shpejtesie2 Nivele shpejtesie

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
8 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
1 ne stok
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.