10 990 Lekë


Përshkrimi

Kombinat Philips HR7628/00

Ky kombinat vjen tek ju per te bere gjithcka qe ju deshironi pa shume mundime

Ne te do te gjeni: prerese eshqimesh,diskun me granitura te ndryshme,diskun qe pret me trashsi te ndryshme dhe diskun qe pret me feta te holla

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 2925

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kombinat Philips HR7628/00

Ky kombinat vjen tek ju per te bere gjithcka qe ju deshironi pa shume mundime

Ne te do te gjeni: prerese eshqimesh,diskun me granitura te ndryshme,diskun qe pret me trashsi te ndryshme dhe diskun qe pret me feta te holla

Gjithashtu ju mund ta perdorni edhe si blender

Fuqia maksimale eshte 650W 

Ky kombinat eshte i teknologjise PowerChop 

Frekuencat e tij jane 50/60 Hz 

Specifikat

Garancia1 vit
Fuqia ne Watt650 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
8 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
1 ne stok
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.