10 990 Lekë


Përshkrimi

  • Prerese ushqimesh, diskun me garnitura te ndryshme, diskun qe pret me trashesi te ndryshme dhe diskun qe pret me feta te holla
  • Mund ta perdorni edhe si blender
  • Teknologjia PowerChop
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 2925

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kombinat Philips HR7628/00

Ky kombinat vjen tek ju per te bere gjithcka qe ju deshironi pa shume mundime

Ne te do te gjeni: prerese ushqimesh, diskun me garnitura te ndryshme.

Diskun qe pret me trashesi te ndryshme dhe diskun qe pret me feta te holla

Gjithashtu ju mund ta perdorni edhe si blender

Fuqia maksimale eshte 650W 

Ky kombinat eshte i teknologjise PowerChop 

Frekuencat e tij jane 50/60 Hz 

Specifikat

Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 650 W

28 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (40)
I disponueshëm
3 590 Lekë
4 190 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
13 590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 190 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al