13 590 Lekë


Përshkrimi

Kombinat Philips HR7761/00

Ky kombinat vjen tek ju per te bere gjithcka qe ju deshironi pa shume mundime

Ne te do te gjeni: prerese ushqimesh,diskun me granitura...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 2926

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kombinat Philips HR7761/00

Ky kombinat vjen tek ju per te bere gjithcka qe ju deshironi pa shume mundime

Ne te do te gjeni: prerese ushqimesh,diskun me granitura te ndryshme,diskun qe pret me trashsi te ndryshme dhe grirese te formave te ndryshme

Gjithashtu ju mund ta perdorni edhe si blender

Fuqia maksimale eshte 750 W

Ky kombinat eshte i teknologjise PowerChop dhe ne te do te gjeni performanca superiore 

Per maksimumin e impulseve te kontrollit ka dy lloje shpejtesishe  

Ka aksesore te lehte te cilet kryejne 28 funksione 

Eshte e kombinuar mjaft mire me aksesoret e saj 

Specifikat

Marka Philips
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 750 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
6 690 Lekë
8 590 Lekë
Kurseni 1900 L
Shitur (4)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 16000 L
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al