14 990 Lekë


Përshkrimi

Kombinat Philips HR7761/00

Ky kombinat vjen tek ju per te bere gjithcka qe ju deshironi pa shume mundime

Ne te do te gjeni: prerese ushqimesh,diskun me granitura...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 2926

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
35 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
12 590 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kombinat Philips HR7761/00

Ky kombinat vjen tek ju per te bere gjithcka qe ju deshironi pa shume mundime

Ne te do te gjeni: prerese ushqimesh,diskun me granitura te ndryshme,diskun qe pret me trashsi te ndryshme dhe grirese te formave te ndryshme

Gjithashtu ju mund ta perdorni edhe si blender

Fuqia maksimale eshte 750 W

Ky kombinat eshte i teknologjise PowerChop dhe ne te do te gjeni performanca superiore 

Per maksimumin e impulseve te kontrollit ka dy lloje shpejtesishe  

Ka aksesore te lehte te cilet kryejne 28 funksione 

Eshte e kombinuar mjaft mire me aksesoret e saj 

Motor 750 W për përpunim të fuqishëm

Ky kombinat ushqimor Philips ofron një motor të fuqishëm me 2 shkallë shpejtësie, duke siguruar fuqi dhe kontroll për të përgatitur të gjitha recetat tuaja të preferuara.

Pajisje për të kryer me lehtësi 28+ funksione

Pajisje për të përzjerë brumin. Një thikë çeliku për të përgatitur mish dhe perime. Blender me kapacitet 1L dhe rezistent ndaj thyerjes për përzierjen, copëtimin dhe grirjen e përbërësve të ndryshëm. Një disk emulsifikues për të përgatitur ushqim në trajtë kremoze. Gjithashtu mjaft i fuqishëm për të bluajtur edhe materialet më të vështira si p.sh. kokrra kafeje.

I lehtë për t'u montuar

Aksesorët mund të lahen në lavastovilje


2 shkallë shpejtësie dhe impuls për kontroll maksimal

Për rezultate më të mira, përdorni shpejtësinë e ulët (shpejtësia 1) për të përgatitur ushqime në trajtë kremoze, për të rrahur vezët, për të krijuar brumë ëmbëlsirash dhe brumë bukë. Vendosja e shpejtësisë më të lartë (shpejtësia 2) është e përshtatshme për të copëtuar qepë dhe mish, për të përzier supa, ose copëzuar perime dhe për smoothie.

Enë e pathyeshme për përdorim intensiv

Deri në 5 racione në një herë me tasin me kapacitet 1.5 L

Aksesorë të koduar me ngjyra dhe kombinime shpejtësie

Përputhni ngjyrën e shpejtësisë me ngjyrën e aksesorit për rezultate optimale.

Vendosni disqet për të fetëzuar, copëtuar dhe bluar

Thjesht zgjidhni diskun e duhur (fetëzim, prerje, bluarje) për të përgatitur ushqimin tuaj të preferuar.

Baza e qëndrueshme madje edhe gjatë përzierjes

Teknologjia PowerChop për prerje të shkëlqyer

Teknologjia PowerChop është një kombinim i formës së thikave të prerjes, këndit të prerjes dhe tasit të brendshëm që siguron një rezultat të shkëlqyeshëm në përbërësit e butë dhe ato të fortë. Është gjithashtu e përkryer për të bërë pure dhe përzierjen e kekut tuaj!

Specifikat

Marka Philips
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 750 W

Produktet që keni parë