7 190 Lekë
8 590 Lekë
Kurseni 1 400 Lekë


Përshkrimi

Mikser brumi i amrkes DSP modeli KM3015

Me tas te inkorporuar elektrik me kapacitet 4 litra

Material çeliku dhe inoksi me veshje qe nuk ngjit

Krijoni brumera te ndryshem per buke, pica etj

Me fuqi 300Watt, dizenjo unike dhe nje aksesor mjaft i nevojshem ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 22542

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mikser brumi i amrkes DSP modeli KM3015

Me tas te inkorporuar elektrik me kapacitet 4 litra

Material çeliku dhe inoksi me veshje qe nuk ngjit

Krijoni brumera te ndryshem per buke, pica etj

Me fuqi 300Watt, dizenjo unike dhe nje aksesor mjaft i nevojshem ne kuzhine

Me 5 nivele te ndryshme shpejtesie dhe me dy lloje te ndryshme rrahesesh

Specifikat

Marka DSP
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 300W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
25 990 Lekë
33 990 Lekë
Kurseni 8000 L
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
1 ne stok
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.