3 490 Lekë


Përshkrimi

Mikser dore me tas i markes Max modeli MS 3566

Me 5 nivele shpejtesie turbodhe fuqi 300W

Ena eshte plastike me kapacitet 2.5 litra

Butona pe ndezje/fikje dhe per te shkeputur rraheset 

4 lloje te ndryshme aksesoresh perzieres.

Hapsire...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21097

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mikser dore me tas i markes Max modeli MS 3566

Me 5 nivele shpejtesie turbodhe fuqi 300W

Ena eshte plastike me kapacitet 2.5 litra

Butona pe ndezje/fikje dhe per te shkeputur rraheset 

4 lloje te ndryshme aksesoresh perzieres.

Hapsire e pershtatshme per vendosjen e aksesoreve.

Mund te lahet lehtesisht ne lavastovilje.

Specifikat

MarkaMax
Garancia1 vit
Fuqia ne Watt300W
Kapaciteti (ne Litra)2.5litra

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
8 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
13 590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
1 ne stok
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.