2 390 Lekë


Përshkrimi

Mikser i markes Max modeli MS 3535

Me 5 nivele shpejtesie turbo dhe fuqi 300W

Butona pe ndezje/fikje dhe per te shkeputur rraheset 

Mund te lahet lehtesisht ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 21100

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mikser i markes Max modeli MS 3535

Me 5 nivele shpejtesie turbo dhe fuqi 300W

Butona pe ndezje/fikje dhe per te shkeputur rraheset 

Mund te lahet lehtesisht ne lavastovilje.

Me dy koka prej inoksi e celiku per rrahjen e vezeve, perzierjen e kekut por jo vetem.

Me ngjyre te bardhe me dizenjo jeshile

Me buton per shkeputjen e kokave  ne menyre me te thjeshte

Nje produkt mese i domosdoshem per kuzhinen tuaj

Specifikat

Marka Max
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 300W

28 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (40)
I disponueshëm
3 590 Lekë
4 190 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
13 590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 190 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
2 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al