8 390 Lekë


Përshkrimi

Mikser dore i markes Russell Hobbs modeli 20200-56

Dizajni modern dhe formë kompakte ofrojnë rehati në përdorim dhe gatim është një kënaqësi

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 24732

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
35 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
12 590 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mikser dore i markes Russell Hobbs modeli 20200-56

Dizajni modern dhe formë kompakte ofrojnë rehati në përdorim dhe gatim është një kënaqësi

Me fuqi 500W dhe 3 nivele shpejtesie dhe turbo

Nje aksesor mjaft i nevojshme ne kuzhinen tuaj

Mund te perdoret si rrahese vezesh por edhe per berjen e brumerave

Pajisja shfaq ngjyra te ndryshme duke treguar nivelin e shpejtesise qe keni zgjedhur

Perdoret dhe pastrohet lehtesisht

Specifikat

Marka Russell Hobbs
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 500 W
Nivele shpejtesie 3 Nivele shpejtesie

Produktet që keni parë