3 490 Lekë


Përshkrimi

Mikser Set Fuego NR-385A

Mikser dore Fuego 2 ne 1 per gatime te shpejta dhe te shijshme.

Seti permban dy perzieres te ndryshem te cilet vendosen dhe hiqen me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 17057

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mikser Set Fuego NR-385A

Mikser dore Fuego 2 ne 1 per gatime te shpejta dhe te shijshme.

Seti permban dy perzieres te ndryshem te cilet vendosen dhe hiqen me lehtesi por mikserin tuaj mund ta ktheni fare lehte edhe ne nje blender.

Kjo paisje ju lehteson punen ne kuzhine. Mund te grini fruta dhe perime te ndryshme gjithashtu ju ndihmon edhe ne perpunimin e mire te brumrave te ndryshem.

Me pese nivele shpejtesie + Turbo.

Paisja eshte e thjeshte dhe praktike.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 400W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
6 690 Lekë
8 590 Lekë
Kurseni 1900 L
Shitur (4)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 16000 L
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al