5 490 Lekë


Përshkrimi

Mikser Tefal HT410138

Mikser elektrik.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 5887

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
35 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
12 590 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mikser Tefal HT410138

Mikser elektrik.

Fuqia 450 W.

Funksion Turbo. 

5 shpejtesi veprimi.

Motor i fuqishëm

Mikseri ka një fuqi prej 450W që ju ndihmon për rrahjen e vezeve, përbërjeve kremoze dhe për të përzier përbërës embëlsirash.

Katër rrahës metalikë shtesë

Pajisja ka katër rrahës metalikë për përgatitjen e brumit të bukës ose picës.

Pesë nivele shpejtësie

Mund të zgjidhni midis pesë niveleve të shpejtësisë për t’u përshtatur me çdo përgatitje që bëni dhe nëse keni nevojë për shpejtësi ekstra mjafton të shtypni butonin Turbo. Për të hequr lehtë të rrahësit metalikë të vezëve dhe brumit mjafton të shtypni butonin eject.

Specifikat

Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 450W
Nivele shpejtesie 5 Nivele shpejtesie

Produktet që keni parë