14 990 Lekë


Përshkrimi

Mikser e markes DPS 3 ne 1 modeli KM3007

Me ene me kapacitet 5 litra

3 ne 1 me tre koka te ndryshme levizeze sipas gatimit

1 koke per brumra te forte, nje rrahese dhe nje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21748

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mikser e markes DPS 3 ne 1 modeli KM3007

Me ene me kapacitet 5 litra

3 ne 1 me tre koka te ndryshme levizeze sipas gatimit

1 koke per brumra te forte, nje rrahese dhe nje per kremera

Fuqi 1200W dhe voltazh 220-240V

Me 5 nivele shpejtesie turbo per rezultatet e deshiruara

Ena eshte material stainless steel, lluster

Me pjesen mbuluese per enen ne menyre qe te mos sperkase perberesit

Specifikat

Marka DSP
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 1200 W
Kapaciteti (ne Litra) 5 L
Materiali Stainless steel

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (10)
Nuk ka me gjendje
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
6 690 Lekë
8 590 Lekë
Kurseni 1900 L
Shitur (4)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 16000 L
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al