1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 300 Lekë


Përshkrimi

Mixer Fuego NR-385

Mikser dore Fuego per gatime te shpejta dhe te shijshme.

Ju lehteson punen dhe ndihmon edhe ne perpunimin e mire te brumrave te ndryshem.

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 17055

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mixer Fuego NR-385

Mikser dore Fuego per gatime te shpejta dhe te shijshme.

Ju lehteson punen dhe ndihmon edhe ne perpunimin e mire te brumrave te ndryshem.

Mikseri ka dy perzieres te ndryshem te cilet vendosen dhe hiqen me lehtesi.

Me pese nivele shpejtesie + Turbo.

Paisja eshte e thjeshte dhe praktike.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 400W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

14 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
6 690 Lekë
8 590 Lekë
Kurseni 1900 L
Shitur (4)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 16000 L
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al