3 990 Lekë


Përshkrimi

  • 5 nivele shpejtesie turbo dhe fuqi 200W
  • Ena plastike me kapacitet 2.5 litra
  • Lahet lehtesisht ne lavastovilje
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32413

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mikser dore me ene i markes Iskra modeli S1A

Me 5 nivele shpejtesie turbo dhe fuqi 200W

Ena eshte plastike me kapacitet 2.5 litra

Hapesire e pershtatshme per vendosjen e aksesoreve.

Mund te lahet lehtesisht ne lavastovilje.

Specifikat

Marka Iskra
Garancia 2 vjet

28 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
Shitur (40)
I disponueshëm
3 590 Lekë
4 190 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
13 590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 190 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
12 590 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al