2 790 Lekë


Përshkrimi

Mixer Russell Hobbs 22230-56/RH

Mikser i markes Russell me 5 nivele shpejtesie dhe turbo funksion.

Me dy koka prej inoksi e celiku per rrahjen e vezeve, perzierjen e kekut por jo...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 17246

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

28 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (41)
I disponueshëm
3 590 Lekë
4 190 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (10)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 190 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
35 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
12 590 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Mixer Russell Hobbs 22230-56/RH

Mikser i markes Russell me 5 nivele shpejtesie dhe turbo funksion.

Me dy koka prej inoksi e celiku per rrahjen e vezeve, perzierjen e kekut por jo vetem.

Me ngjyre te bardhe me dizajn jeshil

Me buton per shkeputjen e kokave  ne menyre me te tjeshte

Nje produkt mese i domosdoshem per kuzhinen tuaj

Specifikat

Marka Russell Hobbs
Permasa 19,6 x 17,2 x 8,8 cm
Fuqia ne Watt 125 W

Produktet që keni parë