3 590 Lekë


Përshkrimi

Rrahese e markes DSP modeli KM2001

Me 5 nivele shpejtesie per miksim embelsirash apo brumi

Vjen se bashku me 4 koka dy rrahese dhe dy perzieres

Buton per nxjerejen e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29378

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Rrahese e markes DSP modeli KM2001

Me 5 nivele shpejtesie per miksim embelsirash apo brumi

Vjen se bashku me 4 koka dy rrahese dhe dy perzieres

Buton per nxjerejen e kokave, per ndezjen dhe fikjen si dhe nivelet e shpejtesise

Material plastike dhe koka stainless steel

Perdoret kryesisht per rrahjen e vezeve , miksimin dhe krijim brumi keku ose petullash

Permasa 18,9 x14.4cm. Praktike dhe e thjeshte ne perdorim

Specifikat

Marka DSP
Garancia 6 muaj
Fuqia ne Watt 1500 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (10)
Nuk ka me gjendje
14 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
6 690 Lekë
8 590 Lekë
Kurseni 1900 L
Shitur (4)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 16000 L
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al