12 590 Lekë


Përshkrimi

Kombinat Kuzhine Bosch MCM4000

Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 12552

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
35 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kombinat Kuzhine Bosch MCM4000

Multifunksional

Ju ndihmon me pothuajse çdo gjë, duke j'ua bërë shumë më të lehtë punën. Kombinati ushqimor pret qepë, djathë parmigiana dhe copëton fruta të thata. Pajisja ka shumë funksione mbresëlënëse.

Efektiv, praktik dhe me stil

Vendosja e aksesorëve është e lehtë dhe praktike, duke siguruar një nivel të lartë të funksionalitetit dhe komoditetit. Gjithashtu pajisja ka dizajn kompakt dhe tërheqës.

Ju mund të bëni shumë me 700W

Motori 700W ka fuqi të mjaftueshme për të gjitha kërkesat e përditshme të kuzhinës. Duke përgatitur çdo gjë që ju keni nevojë, vështirë se mund të kërkoni për më shumë.

Specifikat

Marka Bosch
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 700 W

Produktet që keni parë