8 990 Lekë


Përshkrimi

Mikser me tas te inkorporuar elektrik.

Marka Philips modeli HR3745

Me fuqi 450W dhe 5 nivele shpejtesie +turbo

Tasi per te perziere...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24725

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
35 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
5 390 Lekë
I disponueshëm
12 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mikser me tas te inkorporuar elektrik.

Marka Philips modeli HR3745

Me fuqi 450W dhe 5 nivele shpejtesie +turbo

Tasi per te perziere ka kapacitet mbajtes deri ne 3 litra.

25% me i shpejte sesa mikserat e zakondshem

Hapsire e pershtatshme per vendosjen e aksesoreve.

Materiali i rraheseve eshte stainless steel ndersa tasi plastik 

Mund te lahet ne lavastovilje. Me butona per heqjen e aksesoreve apo nisjen dhe ndalimin e procesit

Gjatesia e kabullit 1.2 metra

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 450W
Nivele shpejtesie 5 Nivele shpejtesie
Gjatesia e kabullit 1.2 metra

Produktet që keni parë